• VTEM Image Show

  Kontabiliteti për biznese te mëdha dhe te vogla

  Your content1
 • VTEM Image Show

  Analiza financiare e Biznesit

  Your content2
 • VTEM Image Show

  Planifikimit financiar dhe flukseve monetare analizat

  Your content3
 • VTEM Image Show

  Përgatitja dhe deklarimi i tatimeve

  Your content4

Sigma Group L.L.C është një kompani e cila ofron bizneseve, korporatave konsulencë shërbime te kontabilitetit financiare dhe zgjidhjen e problemeve për nga ana financiare.
Sigma Group është themeluar dhe është një kompani qe ofron shërbimin e kontabilitetit të plotë e cila kompani është e specializuar për te ndihmuar bizneset për të arritur potencialin e tyre të rritjes.
Monthly View
Monday, November 19, 2018
 
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
18
April 2018
1
2
3
4
5
6
19
7
8
9
10
11
12
13
20
14
15
16
17
18
19
20
21
21
22
23
24
25
26
27
22
28
29
30
31
June 2018June 2018June 2018

Categories

Search Calendar

ATK eDi reklama

Kalendari Tatimor

Mo Tu We Th Fr Sa Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Na ndiqni

Klientët tanë

Prev Next
AGS PRISHTINA L.L.C
ART DESIGN 	SH.P.K
CONFORT CENTER SH.P.K
EBC COMPANY SH.P.K
ADX POSITIVE
KARROTA Ads SH.P.K
LOGISTIC PLUS
AUTOSISTEM SH.P.K

Ju duhet ndihmë?

Keni parregullësi Financiare në biznesin tuaj? Nuk dini se qfarë të veproni? Atëherë kërkoni ndihmë!

Sepse keni eni zgjedhur vendin e duhur! Filloni duke shfletuar web faqen tonë. Nëse nuk e gjeni përgjigjen adekuate atëherë na kontaktoni dhe konsulenca do të jetë gratis mos humbni kohë.