• VTEM Image Show

  Kontabiliteti për biznese te mëdha dhe te vogla

  Your content1
 • VTEM Image Show

  Analiza financiare e Biznesit

  Your content2
 • VTEM Image Show

  Planifikimit financiar dhe flukseve monetare analizat

  Your content3
 • VTEM Image Show

  Përgatitja dhe deklarimi i tatimeve

  Your content4

Sigma Group L.L.C është një kompani e cila ofron bizneseve, korporatave konsulencë shërbime te kontabilitetit financiare dhe zgjidhjen e problemeve për nga ana financiare.
Sigma Group është themeluar dhe është një kompani qe ofron shërbimin e kontabilitetit të plotë e cila kompani është e specializuar për te ndihmuar bizneset për të arritur potencialin e tyre të rritjes.
Monthly View
Wednesday, July 17, 2019
 
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
44
October 2018October 2018October 2018
1
2
3
4
45
5
6
7
8
9
10
11
46
12
13
14
15
16
17
18
47
19
20
21
22
23
24
25
48
26
27
28
29
30
December 2018December 2018

Categories

Search Calendar

ATK eDi reklama

Kalendari Tatimor

Mo Tu We Th Fr Sa Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Na ndiqni

Klientët tanë

Prev Next
AGS PRISHTINA L.L.C
ART DESIGN 	SH.P.K
CONFORT CENTER SH.P.K
EBC COMPANY SH.P.K
ADX POSITIVE
KARROTA Ads SH.P.K
LOGISTIC PLUS
AUTOSISTEM SH.P.K

Ju duhet ndihmë?

Keni parregullësi Financiare në biznesin tuaj? Nuk dini se qfarë të veproni? Atëherë kërkoni ndihmë!

Sepse keni eni zgjedhur vendin e duhur! Filloni duke shfletuar web faqen tonë. Nëse nuk e gjeni përgjigjen adekuate atëherë na kontaktoni dhe konsulenca do të jetë gratis mos humbni kohë.